Dárkové sety a dárkové koše


Užijte si naplno překvapení!
Hledáte dárek vhodný pro maminku, tatínka, babičku, snachu, tetu, strýčka, dceru, syna, kolegyni či kolegu v práci, kamarádku či kamaráda nebo jinou blízkou osobu, kterou chcete něčím výjimečným obdarovat a zároveň potěšit? V tom případě zvolte dobroty. Tato volba nikdy nikoho nezklame a právě námi vybrané produkty jsou zkompletovány tak, aby obdarovanou osobu nadchly a potěšily.
šiška na dárku.jpg

Nejenom na Vánoce, ale i přes rok si dáváme dárky

Mlsný jazýček potěšíme ze všeho nejvíc. Navíc dárkové koše Praha pro vás připravujeme čerstvé a vždy z kvalitních a výjimečných surovin, které jen tak někde nekoupíte, proto jsou výjimečné a originální. Takovéto balíčky se mohou věnovat i přes rok, například při oslavě narozenin, svátků, či odchodu kolegy z práce nebo při jiných příležitostech.
zápich v květině.jpg

Příležitost se jistě nějaká najde

V dnešní době tyto dárkové balíčky a koše můžete využít i ke dni Matek. Potěšit maminku něčím výjimečným a především dobrým, je jistě vhodné překvapení a potěšení. Každý si smlsne na něčem dobrém. Balíčky mohou obsahovat lahev alkoholu, bonbony, kávu, čaje, ale také paštiky, oříšky, sladkosti. Dárek může obsahovat také různé sošky, keramické prvky, rámeček, návěs nebo další dekorativní předměty, které zůstanou dané osobě na památku. Koš si můžete přizpůsobit podle vašich představ a požadavků.
Levné i dražší verze
Připraveny pro vás zde máme různé druhy dárkových balíčků. Najdete zde produkty, které se vejdou do 200 Kč, ale také disponujeme luxusními balíčky za několik tisíc. Vyberte si přesně ten, který se vám bude líbit a hodit nejvíce.
vánoční dárek.jpg
Nikdy s nimi nezklamete
Originální dekorace, čerstvé produkty, bio potraviny, domácí med, výtečné sladkosti a mnoho dalších zajímavostí obsahují naše dárkové koše. Skvěle se hodí pro každou příležitost a nikdy s nimi nešlápnete vedle. Potěšíte tím nejeden mlsný jazýček. Snadno je přizpůsobíte různému charakteru i odlišné věkové skupině. Vhodné řešení pro nejrůznější příležitosti a to nejenom rodinného charakteru, ale také pracovního kolektivu.