Hypotéka bez registru

Chtěli jste od banky hypotéku, abyste mohli koupit nemovitost, dát peníze do podnikání, nebo se zbavit exekuce, dluhů VZP, OSSZ či na Finančním úřadu? A banka vám odmítla půjčit, protože máte špatné registry nebo opožděně zaplacené splátky?
Řešením je hypotéka bez příjmu Nebankovní hypotéka.cz, která se specializuje na klienty, kteří mají záznamy v registrech. Častým problémem pro banku bývá starý záznam, který nemá vliv na aktuální finanční situaci klienta.dolarový déšť a žena pod deštníkem
Zápis v registrech firmě nevadí. Při posuzování vaší žádosti o podnikatelský úvěr, nikdo do registrů nenahlíží. Řeší pouze vaši aktuální finanční situaci a nemovitost, kterou chcete koupit nebo dát do zástavy.
Hypotéka bez dokládání příjmůpro firmy a podnikatele ve formě podnikatelských úvěrů vám umožní získat peníze někdy i do 24 hodin od dodání podkladů.
Americké nebankovní hypotéky bez registrujsou opravdu bez nahlížení do registru dlužníků, ale také s možností akceptovat nižší příjmy.
Všichni chápou, že podnikatelé mají například díky použitému výdajovému paušálu základ daně nízký, nebo i nulový, ale jejich reálné příjmy jsou vyšší.hrnec se zlatými mincemi

  1. Hypotéka bez doložení příjmu je až do 70 % odhadní ceny nemovitosti. Zašlete fotografie nemovitosti – 2 venkovní+každou místnost.
  2. Úroková sazba je jako při bankovní americké hypotéce.
  3. Nevyžadují ručitele, stačí zástava nemovitosti.
  4. Nevadí jim exekuce – pomůžou s vyřešením, vyplacením.
  5. Podnikatelský úvěr – hypotéka bez registru je i hypotéka bez prokazování příjmů.
  6. Nikdo nenahlíží do registrů –  nevadí ani zápis v registru dlužníků.
  7. Doba splácení hypotéky bez registru je až 30 let jako v bance.
  8. Hypotéka bez registru je na byty, rodinné domy, družstevní byty, chaty, pozemky, ale i komerční objekty.
  9. Hypotéky bez příjmů a registru budou schválené zdarma do 24 hodin, stačí zaslat fotky nemovitosti a vyplnit on-line žádost. Je to nejrychlejší způsob získání hypotéky na českém trhu!
  10. Hypotéku bez dokládání příjmu můžete splatit kdykoliv a zdarma.